Fyzio5

O nás | Náš tým

Jsme soukromé zdravotnické zařízení zabývající se péčí v oboru fyzioterapie. Specializujeme se na diagnostiku, léčbu a prevenci onemocnění pohybového aparátu. K léčbě přistupujeme individuálně a využíváme poznatků moderní fyzioterapie získaných na odborných kurzech a seminářích pod vedením špičkových lektorů ve svém oboru.

Nabízíme i cvičení v malých skupinách, které vede k posílení středu těla a úpravě svalových dysbalancí. Skupiny jsou ideální pro ty, kteří chtějí pravidelně cvičit kvůli prevenci bolesti zad a kloubů nebo již mají nějaké zdravotní omezení. Malé skupiny nám umožňují individuální přístup a lepší kontrolu nad správným provedením cviků a jejich manuální dopomoc.

Naše individuální terapie a skupinové cvičení jsou vedeny zkušenými fyzioterapeutkami a kamarádkami Katkou a Radkou. Rády pracujeme v pohodovém, přátelském a zároveň profesionálním duchu. Tuto atmosféru bychom na Vás rády přenesly. Věříme, že si cvičení společně užijeme a pomůžeme tím k nastavení vnitřního klidu a rovnováhy.

Bc. Kateřina Rampulová Bc. Radka Kovaříková (Peluhová)